Velký Gatsby vás zve na reprezentační ples PRIGO

Ples se uskuteční v pátek 15. 2. 2019 od 19:00 v hotelu Imperial Ostrava. Vstupenky v hodnotě 590,- Kč si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 190,- Kč na studijním oddělení u Pavly Kuchařové, denně v době od 8 do 16 hodin. Vstupenky je také možné objednat telefonicky na čísle 603 365 984 nebo emailem na adrese studijni@vsss.cz.

Cena zahrnuje tříchodové menu a bohatou tombolu. Ples se ponese v duchu 20. a 30. let 20. stol., tedy ve stylu „Velký Gatsby“. Dobové šaty, rukavičky či klobouky jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

PRODEJ VSTUPENEK BUDE UKONČEN VE STŘEDU 13.2.2019 VE 12:00.

zruseno!!!!ZRUŠENO PRO NEMOC LEKTORA!!!

Omlouváme se, bohužel musíme seminář v tomto termínu pro nemoc lektora zrušit. Seminář se uskuteční v náhradním termínu, sledujte tyto stránky.

 

ÚNIKOVÁ HRA FAKESCAPEFE_shirt2 NA VŠSS středa 12.12.2018

Pokud máte pocit, že nedokážete uniknout manipulacím a dezinformacím nebo vám přijde čím dál složitější rozeznat hoax od pravdy, dostavte se ve středu 12.12.2018 ve 13:50 do učebny č. 011. V rámci výuky bude probíhat úniková hra pro všechny studenty prezenčního studia. Program potrvá cca 60 minut, poté bude pokračovat výuka dle rozvrhu. Doporučujeme se této aktivity zúčastnit. Více informací u Mgr. Vaňkové. Moc se těšíme.

jaziskovaVnoucataLogo JSME JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Stali jsme se součástí projektu Ježíškova vnoučata. Studenti ve spolupráci s Dr. Vavrečkovou a Mgr. Ulčákovou vybrali dvě přání, která budeme seniorům v Moravskoslezském kraji plnit. Každý student denního či kombinovaného studia má možnost se do plnění těchto přání zapojit. Budeme pořádat dvě vystoupení pro dva domovy seniorů – vystoupení cimbálové muziky  pro seniory v Domově na Zámku v Kyjovicích a muzikoterapii pro seniory v Charitním domě sv. Alžběty v Ostravě. Podrobnější informace o tom, jak se můžete zapojit, jsou k dispozici u Dr. Vavrečkové a Mgr. Ulčákové.

prigo TURNAJ ŠESTI ŠKOL 22.11.2018 9:00

Ve čtvrtek 22.11.2018 se v naší vstupní hale uskuteční turnaj všech PRIGO škol v šipkách. Přijďte se podívat a podpořit své spolužáky. Slavnostní zahájení proběhne v aule v 9:15. Těšíme se na vás. SV

Reportáž o turnaji v Havířovském expresu k vidění ZDE

Výsledky ZDE

MV0_web_bannery-5PROJEKT MOJE VIZE NULA

Zapojte se do projektu „Moje Vize Nula“, jehož posláním je aktivizovat mladé řidiče, aby aktivně přispěli k tématům dopravní bezpečnosti, potažmo ke snížení nehodovosti a závažných následků dopravních nehod mladými řidiči.

JAK SE MŮŽETE ZÚČASTNIT

Studenti nebo skupiny studentů předkládají projekty zaměřené do různých oblastí s cílem řešit dopravní problémy. Projekty mohou řešit jak problémy vozidel, pozemních komunikací tak i problémy chování účastníků silničního provozu a jejich vzdělávání. Seznam témat je dostupný na webu projektu, je možné zpracovat i vlastní téma a témata jsou sestavena tak, aby byla studentům blízká podle oboru jejich studia. K vedení a konzultacím je připravena řada odborníků, kteří se dlouhodobě zabývají tématem dopravní bezpečnosti. Stačí je oslovit. Na webu je také dostupná šablona se vzorovou podobou projektu.

WEB: https://www.mojevizenula.cz/

Slavnostní imatrikulace studentů prvních ročníků se uskuteční v pátek 9. 11. 2018 ve 13 hod. v aule Vysoké školy sociálně správní. Účast studentů prvních ročníků je žádoucí.

Ples Vysoké školy sociálně správní a skupiny PRIGO se uskuteční dne 16. 2. 2018 v Imperial Hotelu Ostrava. Vstupenky si můžete zakoupit na rektorátě od 15. 1. 2018 denně od 8:00 do 16:00 hod. nebo v jiném čase po předchozí domluvě na info@vsss.cz.

Den otevřených dveří Vysoké školy sociálně správní se uskuteční dne 3. 2. 2018 od 13:00 do 17:00 hod.

Slavnostní imatrikulace studentů prvních ročníků se uskuteční dne 3. 11. 2017 ve 13 hod. v aule Vysoké školy sociálně správní. Účast studentů prvních ročníků je žádoucí.